Sponsors

Met hun bijdragen helpen onze sponsors de Stichting YvYa op allerlei manieren.

 

Dankzij hen blijft er zoveel mogelijk geld over om de Early Warning Scan te ontwikkelen.

Dat is echt super want alle vrouwen zijn gebaat bij een snelle ontwikkeling.

Kom jij ook op deze lijst?

Van Thiel Belastingadviseurs, St. Michielsgestel - www.vtbelastingadviseurs.nl

OWK Notarissen, Vught - www.owknotarissen.nl 

Claire van Ruth, grafisch ontwerper, Sprang Capelle

Jacky Dirksz, vertaling Engels, Eindhoven

Carole Wilbraham, vertaling Engels, Leende

Rinus Pennings, meubelmaker, St. Oedenrode

Online Marketing 45Plus, Eindhoven - www.onlinemarketing45plus.nl

Privacy4sure, Geldrop - www.privacy4sure.nl

Vyoupoint Films, Veldhoven - www.vyoupointfilms.nl

Beeldzeggend videoproducties, Haarsteeg - www.beeldzeggend.nl

Intellectueel Eigendom, Utrecht - www.intellectueeleigendom.nl 

 Lees hier een persoonlijke bericht van Maarten Koolen

C'park Bata, Best - www.c-park-bata.nl

Borduurstudio Valentijn, Eindhoven - www.borduur-studio.nl

Summacollege Eindhoven - www.summacollege.nl

Zeepgieterij De Zeeptopper, Best - www.zeeptopper.nl

Nagelsalon bij Esther, Gemert- facebook: nagelsalonbijesther

Heavy Mettaal, Helmond- www.heavymettaal.com                           Lees hier over het mooie resultaat van de actie van Matthijs.

't Werveke, Someren- www.weverke-someren.nl

Wanda van Houts Fotografie, Someren- www.wandavanhoutsfotografie.nl

Els van Dongen| Geloof in jezelf, De Mortel- www.elsvandongen.com

Essential Elements, Tilburg- www.essentialelements.nl

Secret Cinema, Antwerpen, www.secretcinema.be

Peaches Presents, Tilburg- www.peachespresents.nl

Terburg tekstproducties, Goirle, www.terburgtekstproducties.nl

Godefroy borduurstudio, Raamsdonksveer- www.godefroynaaimachines.nl

Iris van der Logt, St. Oederode, www.laserbaas.nl


Wat kun jij voor YvYa betekenen?

Iets doen voor YvYa betekent iets doen voor alle vrouwen!

Draag vrouwen een warm hart toe en help mee. 

 

Met jouw bijdrage komt de Early Warning Scan sneller beschikbaar.

Dat doet er toe!

Voorkom zware behandelingen en help mee het borstkanker sterftecijfer omlaag te brengen!

Deel deze pagina op: